O Repozytorium

Interaktywne medium polonijne zawierające materiały udostępniane przez dziennikarzy polskich pracujących w redakcjach polonijnych poza granicami kraju. Portal ma za zadanie przybliżyć sprawy Polonii na świecie przez możliwość udostępniania materiałów w Polskich mediach.

 

Co trzeba zrobić, aby założyć profil w systemie?

Aby założyć profil redakcyjny w systemie należy przejść do zakładki kontakt. Skontaktować się z administratorem i przedstawić mu swoją redakcje i osobę. Na tej podstawie administrator zakłada konto redakcyjne i użytkownika, który staje się głównym redaktorem. Może on administrować redakcją i dodawać nowych dziennikarzy.

 

Jestem niezależnym dziennikarzem i nie mam redakcji.

Niezależni dziennikarze mogą też uczestniczyć w projekcie ich redakcja może nosić nazwę np. "Niezależny dziennikarz Jan Kowalki".

 

Mogę wstawić różne ciekawe materiały, ale boje się ich kradzieży.

Każdy materiał można wrzucić i ustawić datę po której ma się wyświetlać w systemie. Każde pobranie materiału przez uczestnika jest odnotowywane w systemie. Każdy użytkownik musi zaakceptować regulamin po którym będzie miał możliwość pobrania materiału. Licencja nakazuje osobie, która użyje pobranego materiału podanie autora i źródła.

 

Informator polityczny - Kraje Świata.

W ramach współpracy z Polską Agencją Prasową. Na stronie głównej w formie baneru jest odnośnik do strony PAPu który prezentuje informacje polityczne ze wszystkich państw. Dziennikarze naszego portalu mogą swobodnie korzystać z tych informacji tekstowych bez praw do zdjęć.

 

 

FACEBOOK