MojaNorwegia.pl

Opis:

Moja Norwegia to największy portal informacyjny i społecznościowy dla Polaków w Norwegii. Czyta go prawie 90 procent norweskiej Polonii. Notujemy ok. 300 tys. tzw. unikalnych użytkowników co miesiąc. To więcej niż Norwegia liczy Polaków, bo czytają nas także rodziny emigrantów, osoby zainteresowane pracą w Norwegii lub zafascynowane tym krajem.

Portal powstał z w 2008 roku w odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie Polaków pracujących w Norwegii na praktyczne informacje o kraju i obowiązujących tu przepisach. Stał się też wiodącym miejscem „wirtualnych spotkań” Polaków w Norwegii.

Po niespełna dekadzie obecności na rynku redakcja portalu, od 2015 roku pod kierunkiem redaktor naczelnej Joanny Irzabek, stawia sobie za cel informowanie Polaków o norweskiej rzeczywistości, wspieranie i promowanie polonijnych inicjatyw, integrowanie Polonii oraz docieranie do norweskich decydentów, mediów i czytelników po to, żeby zapoznać ich z polskim punktem widzenia w ważnych dla Polaków sprawach. Piszemy po polsku i po norwesku.

Atutem portalu jest młody i profesjonalizujący się zespół, wykorzystanie nowoczesnych technologii (np. jako pierwsi uruchomiliśmy wersję mobilną portalu) oraz szeroka oferta informacji i usług szytych na miarę emigranta. Publikujemy aktualności, poradniki, mamy aktywne forum użytkowników, bogaty dział ogłoszeń pracy, współpracujemy z firmami doradczymi, kancelariami prawnymi i firmami, które świadczą usługi potrzebne Polakom na emigracji. Intensywnie rozwijamy dział wideo – naszą internetową telewizję.  

Kontakt:

MojaNorwegia.pl

Redakcja: +47 21 387 899
Redaktor naczelna: +47 46 36 77 72
Biuro: +48 58 733 08 30
Adres:
ul. Lęborska 3b
80-386 Gdańsk
Polska
FACEBOOK