Otwarcie biura redakcji „Kontakty”

Użytkownik Krystyna Koziewicz

Redakcja Blog Polonia
Data: 12.12.2017
Kraj: Niemcy
Redakcja Blog Polonia
Blog stworzony przez dziennikarzy polonijnych, który powstał w ramach projektu "Wzmocnienie, rozwój i integracja mediów polskich i polonijnych za granicą" realizowanego… więcej 

Miesięcznik KONTAKTY rozprowadzane  regularnie oraz nieodpłatnie w 15.000 nakładzie, w pierwszą niedzielę każdego miesiąca. KONTAKTY dostępne są w polsko-niemieckich instytucjach na terenie całego Berlina, praktykach lekarskich, kancelariach prawniczych oraz na stacjach benzynowych wzdłuż granicy polsko-niemieckiej.

Zawierają rzetelne i obiektywne informacje o problemach i wydarzeniach szczególnie ważnych dla Polonii berlińskiej, serwisy agencyjne z Polski, wiadomości gospodarcze, turystyczne i kulturalne oraz publicystykę.

KONTAKTY reklamują polskie i niemieckie firmy, instytucje, przedsiębiorstwa,  udzielające porad, informują o nowościach i zmianach prawnych.

W każdym wydaniu KONTAKTÓW znajdziesz wiele ciekawych informacji: wywiady, kalendarz imprez polonijnych, porady prawne, medyczne, informacje sportowe, kulturalne, aktualne wieści Radia Cosmo – MultiKulti. Poza tym humor, horoskop, krzyżówkę, dokąd w Berlinie, co warto wiedzieć itp.

KONTAKTY prezentowane są  na wszystkich międzynarodowych targach takich, jak: Grüne Woche, Internationale Tourismus Messe oraz na konferencjach organizowanych przez Wydział Handlowy, Ambasadę RP w Niemczech, Instytut Polski, Polską Organizacje Turystyczną, Wspólnotę Polska i polsko-niemieckie stowarzyszenia.

W dniu 11 grudnia wydawcy „Kontaktów” zaprosili Polaków i Polonię na oficjalne otwarcie nowego biura redakcji znajdującego się na Ollenhauer Str. 45, 13403 Berlin

 

FACEBOOK