5 lat isnienia portalu informacyjnego Polacy we Włoszech

Użytkownik Agnieszka Barbara Gorzkowska

Redakcja Polacy we Włoszech
Data: 08.02.2017
Kraj: Włochy
Redakcja Polacy we Włoszech
Strona www.polacywewloszech.com jest niezależnym portalem informacyjnym nie tylko dla Polaków mieszkających we Włoszech, ale również źródłem informacji dla naszych rodaków… więcej

W lutym b.r portal informacyjny Polacy we Włoszech obchodzi 5 lat istnienia.

W lutym 2012 roku powstał blog Polacy we Włoszech. Na początku 2013 roku blog zmienił adres na www.polacywewloszech.com oraz szatę graficzną i stopniowo przerodził się w formę magazynu informacyjnego.

Strona jest niezależnym portalem informacyjnym nie tylko dla Polaków mieszkających we Włoszech, ale również źródłem informacji dla naszych rodaków z kraju.

Redakcja i Nasi Korespondenci z wielu regionów Italii na bieżąco piszą o najważniejszych wydarzeniach, imprezach, konkursach, polskich osiągnięciach w kraju i zagranicą, a także o zwyczajnym życiu Polaków we Włoszech.

Poświęcamy też dużo uwagi włoskim wydarzeniom politycznym, społecznym, turystycznym, kulturalnym i oświatowym, o których mowa w codziennej prasie we Włoszech.

Zaczynałyśmy we dwie: w Como i Pistoi. Teraz nasza Redakcja liczy 30 osób! Wspolpracujemy z Polakami, którzy mieszkają w różnych regionach Włoch, ale również poza jej granicami: w Polsce, Niemczech czy Hiszpanii.

Zapraszamy na naszą stronę.

FACEBOOK